تخت کوروش ایرانیان
Previous slide
Next slide

درخواست مشاوره یا رزرو

شماره تلفن خود را وارد کنید تا ما با شما تماس بگیریم

چرا این تور را انتخاب کنیم...

تایلند ( تور پوکت 1403) یکی از مقصدهای زیبا و محبوب برای گردشگران جهانی است و جزیره‌ی پوکت یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین مقصدهای گردشگری در تایلند محسوب می‌شود. پوکت یکی از بزرگ‌ترین جزایر تایلند است و دریاچه‌ی اندامان در آن واقع شده است. این جزیره برخوردهای زیبایی از سواحل شنی سفید، آب‌های زیرکریستالی و جنگل‌های استوایی دارد.

در طول روزها، می‌توانید در ساحل‌های زیبای پوکت آفتاب بگیرید و انواع فعالیت‌های آبی مانند شنا، غواصی، و بادبان‌بازی را تجربه کنید. شب‌ها، بازارهای شلوغ و پرجنب‌وجوش پوکت را کاوش کنید و از فرهنگ و غذاهای محلی لذت ببرید.

همچنین، پوکت دارای یک صحنه‌ی شبانه‌پذیر فراوان است که شامل کلوپ‌های شلوغ و رستوران‌های بی‌نظیر است. از جاذبه‌های تاریخی مانند معبد وات چا طا، آبشارهای طبیعی و باغ‌های اپیدمی سلوم بینش زیادی به دیدن ارائه می‌دهد.

با این همه، اگر به دنبال آرامش و آرامش هستید، می‌توانید به نواحی دورافتاده‌تری از جزیره سفر کنید و از طبیعت زیبا و آرامش بی‌پایان آن لذت ببرید. در کل، پوکت یک مقصد گردشگری چندوجهی است که انواع تجربیات را برای گردشگران ارائه می‌دهد، از فعالیت‌های ماجراجویانه تا استراحت در مکان‌های آرام و زیبا.

رزرو تور